آسیاب ساچمه شیشه ای  در صنعت کاربردهای فراوانی دارد: از جمله این که از این آسیاب ها جهت مخلوط کردن مواد با هم و یکنواخت کردن آن استفاده می شود.  ساچمه شیشه ای معمولا در تولید رنگ، سرامیک و مواد شیمیایی و برای ریز کردن موادی که از جنس فلز نیستند از این آسیاب ها استفاده می شود. برای آسیاب کردن سنگ های معدنی نیز از آسیاب ساچمه شیشه ای ( پرمیل ) استفاده می شود. کاربرد این ساچمه شیشه ای  در زمینه استخراج معادن بسیار است.

آسیاب ساچمه ای در زمینه های انواع مرکب، رنگ، ترکیبات پیگمنتی و مواد دارویی کاربرد دارد. این آسیاب های ساچمه ای با دیسک های ویژه و فوق العاده به کمترین دانه بندی نیاز دارند.

ظرفیت

 معمولا ظرفیت سیلندر آسیاب ساچمه شیشه ای  متفاوت است. اما این آسیاب حدود ۶۰ لیتر گنجایش دارد و ۴۰ کیلوگرم آن را پرل که از جنس شیشه ای، سرامیکی و یا زیرکونیوم هستند دربر گرفته است. ظرفیت آسیاب ساچمه شیشه ای در حد بسیار عالی است.

تجهیزات و امکانات ساچمه شیشه ای

ساچمه  شیشه ای فوق العاده و با کیفیت بسیار عالی تولید شده است و کاملا مجهز است و امکانات بسیار خوبی نیز دارد که در ادامه  به چند مورد از آن اشاره می شود.

  1. سیستم بسته کامل که از بخار شدن حلال و خشک شدن رنگ داخل سیلندر  ساچمه شیشه ای ممانعت می کند. بنابراین رنگ داخل سیلندر ساچمه شیشه ای خشک یا بخار نمی شود و شما از این بابت نگرانی ندارید.
  2. دیسک های نو و کامل و فوق العاده  ساچمه شیشه ای که به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که ضد فرسایش هستند و به مرور زمان و به دلیل استفاده فرسوده نمی شوند.
  3. تابلوی کامل که مجهز به نمایشگر سه فاز ورودی می باشد.
  4. سیستم ایمنی که دما را تحت کنترل دارد. این سیستم ایمنی دما را در همان محدوده ای که لازم است نگه می دارد.
  5. آسیاب ساچمه شیشه ای ( پرمیل ) مجهز به پمپ است که دور متغیر دارد و همچنین مجهز به تابلوی اینورتر است.
  6. علاوه بر همه امکانات فوق، سیلندر ساچمه شیشه ای  را می توان به راحتی تمیز کرد. بنابراین شما هنگام تمیز کردن دستگاه هیچ مشکلی نخواهید داشت.
محصول 39
محصول 39
ساچمه شیشه ای
محصول 32
محصول 32
ساچمه شیشه ای
محصول 31
محصول 31
ساچمه شیشه ای