ساچمه استیل کروی است و ساینده زنگ نزن است .  کاربرد اصلی این ساینده  تمیز کردن بدون سوراخ کردن و بهتر کردن سطح در همه انواع قالب آلومینیوم و پالایش سطح می باشد .

کاربردها:
قالب سازی تحت فشار زینک و فلز های غیر آهنی و آلیاژهای خاص استنلس استیل و سازه ها

استیل شات اکثرا به عنوان مدیا برای تغییر سایز اجزا استیل قبل از پوشش دهی و زدودن ماسه از قالب و همچنین قوی تر کردن فورج  استفاده می شود.

 

ساچمه های استیل  کاربردهای وسیعی در زمینه های صنعتی، تحقیقاتی و تزیینی دارند.از این ساچمه ها در کیفیت ها و انواع مختلف برای ساخت انواع چرخ های صنعتی و مورد استفاده در صنایع، ریل های بال اسکرو،ریل های تزیینی ، بلبرینگ ، و انواع مصارف زینتی از جمله صنایع رگال سازی استفاده میشود . این نوع ساچمه ها با کیفیت و مشخصات ویژه و تخصصی تولید میشود . از جمله متریال های مرسوم در این حیطه میتوان به ساچمه های کرم استیل و کربن استیل و استنلس استیل اشاره کرد که با گروههای مختلف در بازار موجود هستند . ساچمه های کروم استیل معمولا با گرید 24 و ساچمه های کربن استیل با گریدهای 200 ، 500 و 1000 در بازار عرضه می گردند و ساچمه های استنلس استیل همگی از گرید و دقت مطلوبی برخوردارند و ویژگسی بارز آنها در رنج 304 ضد زنگ بودن و در رنج 316 هم ضد زنگ بودن و هم نگیر بودن (آهن ربا نمیگیرد)آنهاست که در سایزهای مختلف موجودند.شرکت تهران ساچمه امیران توانایی تولید ساچمه هایی با متریال کربن استیل در گریدهای متفاوت را دارد که در صنایع تولید چرخ های صنعتی و ریل های کشویی و صنایع تولید رگال مصرفی در کسب و کارهای مختلف کاربرد گسترده دارد.

در زمینه های مربوط به مصارف ساچمه استیل که بصورت گسترده در تولید گیربکس های مختلف کارایی دارد .شرکت ما قادر به تهیه و توزیع انواع ابعاد این ساچمه ها در گرید 10 است و شرکت های بزرگ ایرانی که در زمینه تولید گیربکس فعالیت دارند،با شرکت بالیران  بصورت گسترده همکاری دارند تا ساچمه استیل  مورد نیاز در گیربکس های تولیدی خود را تامین کنند.

ساچمه استیل